LOGICZNE DZIAŁANIA

BELCANTO to spółka, która w swoich markach łączy zagadnienia OZE, informatykę, turystykę, finanse i marketing. Działamy z poszanowaniem naszych pasji, z nadzieją na szerokie i równie różnorodne jak nasza oferta grono odbiorców.

Łączymy innowacyjne podejście do projektowania aplikacji oraz platform z wiedzą i doświadczeniem w branży turystycznej, OZE i handlu on-line. Dzięki temu, tworzymy unikalne rozwiązania, które pozwalają klientom na lepsze poznanie i korzystanie z prezentowanych ofert i usług, a także na bardziej efektywne zarządzanie swoją firmą.

Obserwujemy rzeczywistość i stale coś wymyślamy, tworzymy, wdrażamy. Inspirują nas ludzkie potrzeby i kreatywność. Na naszych branżowych platformach komunikujemy konsumentów i ofertodawców. Wejdź jeśli potrzebujesz (ew. szukasz), wejdź jeśli oferujesz. Zapraszamy do kontaktu.

ENERGIA

Odnawialne Źródła Energii (OZE) są kluczowym czynnikiem w transformacji naszego świata w kierunku bardziej zrównoważonej i ekologicznej przyszłości. Budowa infrastruktury i inwestycje finansowe związane z OZE są dla nas inspiracją i wyzwaniem, które staramy się w naszej pracy wykonywać jak najlepiej, abyśmy mogli osiągnąć bardziej zieloną i zrównoważoną przyszłość dla nas wszystkich.

TURYSTYKA

Turystyka to podróże i doświadczenia związane z odkrywaniem nowych miejsc, kultur, tradycji i atrakcji. Żyjemy z pasji do turystyki i podróżowania. Wiemy, że osobisty stosunek do swojej pracy przekłada się jakością ofert, a my kochamy swoją pracę i dlatego oddajemy Wam najwyższą jakość! Ufamy, że nasze propozycje i rozwiązania spełnią oczekiwania wszystkich użytkowników naszych serwisów.

FINANSE

Usługi finansowego odgrywają istotną rolę w realizowaniu inwestycji. Oferujemy pomoc i wsparcie w podejmowaniu decyzji w zakresie finansowania inwestycji wykonywanych przez BELCANTO oraz zewnętrznych wykonawców. Dzięki naszej fachowej wiedzy i doświadczeniu nasi klienci uzyskują dostęp do różnorodnych produktów finansowych oraz otrzymują spersonalizowane rozwiązania ich potrzeb.

INFORMATYKA

FABRYKAwIT to marka i dział informatyczny firmy BELCANTO który pełni kluczową rolę we wspieraniu i zarządzaniu technologią informatyczną, co jest niezbędne w dzisiejszym zglobalizowanym i cyfrowym środowisku biznesowym.
Dział informatyczny odpowiada za utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą IT firmy, jest również odpowiedzialny za wsparcie użytkowników w zakresie technologii. Nasi pracownicy IT udzielają pomocy technicznej, rozwiązują problemy związane z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym oraz szkolą użytkowników w korzystaniu z naszych technologii.
Ważnym aspektem pracy jest również utrzymanie bezpieczeństwa danych i systemów, w tym zarządzanie zabezpieczeniami, monitorowanie zagrożeń i stosowanie odpowiednich protokołów bezpieczeństwa.

Informatycy z FABRYKAwIT są kluczowymi graczami w transformacji cyfrowej, wspierając innowacje, automatyzację procesów i rozwój nowych zagadnień i wyzwań w BELCANTO zarówno na rzecz OZE, turystyki, doradctwa finasowego i zarządzania bazami danych. Praca w dziale informatycznym wymaga nie tylko solidnej wiedzy technicznej, ale także umiejętności komunikacyjnych, zarządzania projektem i rozwiązywania problemów. Ekipa informatyków z FABRYKAwIT to osoby wykształcone, niezależne, z ogromnym potencjałem doświadczenia, kreatywności i determinacji w realizacji najśmielszych projektów.

Tomasz Filak
CEO BELCANTO
Ireneusz Wojciechowski
COO BELCANTO
Agnieszka Skibińska
CSM & SCM BELCANTO
Piotr Musiał
CTO BELCANTO
Dominik Mucha
DBA FABRYKAwIT
Tomasz Kiewski
ASM TRAVELNIA B.P.
Kaja Kiel
HRM BELCANTO
Pracownicy, współpracownicy, freelancerzy
BELCANTO
dołącz do
nas,
Podeślij CV