URZĄD DOZORU TECHNICZNEGO

CERTYFIKATY

BELCANTO OZE | 04 MARCA 2023

Certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) jest dokumentem potwierdzającym zgodność produktu, urządzenia lub świadczonych usług z określonymi normami technicznymi i wymaganiami bezpieczeństwa.

Urząd Dozoru Technicznego to instytucja w Polsce odpowiedzialna za kontrolę i certyfikację wielu produktów, urządzeń i kwalifikacji, zwłaszcza tych związanych z przemysłem, energetyką i bezpieczeństwem.

Posiadanie certyfikatu Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) przy świadczeniu usług fotowoltaicznych może przynieść wiele korzyści zarówno dla dostawcy usług, jak i dla klientów.


Certyfikat potwierdzający posiadanie kwalifikacji do instalacji SŁONECZNYCH SYSTEMÓW GRZEWCZYCH (ST)


Zaufanie klientów

Posiadanie certyfikatu UDT przez BELCANTO Sp. z o.o. jest symbolem jakości i zgodności wykonywanych usług i dostraczanych urządzeń z normami technicznymi. Klienci, którzy decydują się na instalację paneli fotowoltaicznych, często chcą mieć pewność, że usługa zostanie wykonana profesjonalnie i zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa. Tą pewność gwrantuje swoim klientom BELCANTO Sp. z o.o.


Certyfikat potwierdzający posiadanie kwalifikacji do instalacji PŁYTKICH SYSTEMÓW GEOTERMALNYCH (SG)


Zgodność z przepisami

Posiadane przez BELCANTO Sp. z o.o. certyfikaty UDT świadczą o tym, że nasze usługi fotowoltaiczne spełniają określone wymagania techniczne i bezpieczeństwa określone przez Urząd Dozoru Technicznego oraz inne instytucje regulacyjne. Dzięki temu unikamy (my i nasi klienci) problemów związanych z naruszeniem przepisów i ewentualnymi konsekwencjami prawno-finansowymi.


Certyfikat potwierdzający posiadanie kwalifikacji do instalacji POMP CIEPŁA (HP)


Współpraca z dostawcami energii

Posiadane przez BELCANTO Sp. z o.o. certyfikaty UDT ułatwiają nam nawiązanie współpracy z każdym dostawcą energii elektrycznej w Polsce, który może zaproponować atrakcyjne pakiety programów wsparcia lub korzystne warunki finansowe dla naszych klientów, którzy korzystają z profesjonalnych usług instalacji fotowoltaicznych dostarczanych i instalowanych przez BELCANTO Sp. z o.o.


Certyfikat potwierdzający posiadanie kwalifikacji do instalacji SYSTEMÓW FOTOWOLTAICZNYCH (PV)


Bezpieczeństwo

Certyfikaty UDT pomagają zapewnić naszych klientów, że instalacje fotowoltaiczne wykonywane i dostrczane przez BELCANTO Sp. z o.o. są całkowicie bezpieczne i spełniają określone normy. To ważne zarówno z punktu widzenia pracowników odpowiedzialnych za instalację, jak i użytkowników końcowych systemu fotowoltaicznego.


Certyfikat potwierdzający posiadanie kwalifikacji do instalacji KOTŁÓW I PIECÓW NA BIOMASĘ (BB)


Posiadanie certyfikatu UDT pozwala na dostęp do bardzo szerokiego i wymagającego rynku i legalne świadczenie usług w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

Konkluzja

Warto zaznaczyć, że procedura uzyskania certyfikatu UDT jest bardzo złożona i wiąże się z pewnymi kosztami.

Konieczne jest spełnienie określonych wymagań technicznych i przepisów.

Mamy pewność, że posiadanie najwyższych kwalifikacji przez nasz zespół inżynierów, techników, instalatorów i handlowców-doradców, pomoże w zdobyciu zaufania wśród klientów i budowaniu reputacji jako wiarygodnego dostawcy usług fotowoltaicznych.

Tomasz FilakCEO BELCANTO Sp. z o.o.

Marki BELCANTO Wszystkie marki

Szybki kontakt
Dziękuję!. Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana...😀
Przepraszamy, ale coś poszło nie tak 😕

Tę stronę chroni reCAPTCHA_v.3. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.